Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Станція юних техніків Тернівського району» заснований у 1973 році. Ініціатива її створення належала Нюрнбергу Ісааку Йосиповичу, який і очолив її. У 1973 в станції працювало 32 керівника гуртків, і навчалось 2200 гуртківців.

Основний тягар по створенню умов для навчально-виховного процесу ліг на перших керівників гуртків – ветерана технічної творчості Лебедєва В’ячеслава Петровича, Єліка Володимира та Шуміло Станіслава.

З 2003 року «Станція юних техніків» носить назву – комунальний позашкільний навчальний заклад «Станція юних техніків Тернівського району» і покликаний навчати і виховувати підростаюче покоління.

Гуртківці СЮТ є призерами та переможцями Всеукраїнських, обласних та міських змагань та виставок, є призерами та переможцями Малої академії наук України.

За 40 років роботи СЮТ Тернівського району виховано кілька сотень інженерно-технічних працівників, які й досі успішно працюють на Північному ГЗК та інших підприємствах як м. Кривого Рогу так і України. Серед вихованців закладу є спортсмени з технічних видів спорту, з яких більше 150 мають спортивні звання та розряди.

Станція юних техніків Тернівського району - це заклад, де кожна дитина реалізує свої власні здібності, де закладаються основи майбутньої профорієнтації вихованців, звідкіля учні виходять з сформованим світоглядом і позитивним способом мислення, спрямованим на саморозвиток та розвиток демократичного громадянського суспільства в Україні.

На сьогоднішній день у закладі залишилось 8 керівників гуртків + 3 сумісника і навчається 302 вихованця.

Поки що пусто.