Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Навчальні програми

Дата: 8 березня 2021 о 14:06, Оновлено 20 вересня 2023 о 16:25

на педагогічній раді

протокол № 1 від 30.08.2023

Перелік навчальних програм з позашкільної освіти науково-технічного напряму, обраних керівниками гуртків КПНЗ «Станція юних техніків Тернівського району» КМР на 2023-2024 навчальний рік

1. Навчальна програма «Авіамоделювання». Автори: О.П. Липецький. Навчальні програми з позашкільної освіти науково-технічного напряму / за ред. Г. А. Шкури, Т. В. Биковського. – лист МОН від  07.10.2019 № 1/11-8872.

2. Навчальна програма «Кераміка». Упорядник: О.М. Литвинчук. Схвалено науково-методичною радою КЗВО «ДАНО», Дніпропетровської обласної ради протокол від 28.11.2019 № 4

3. Навчальна програма «Конструювання повітряних зміїв». Автори: А.Г. Драчинський, О.П. Липецький, Л.Е. Сук. Навчальні програми з позашкільної освіти науково-технічного напряму / за ред. Г. А. Шкури, Т. В. Биковського. – лист МОН  від 07.10.2019 № 1/11-8872.

4. Навчальна програма «Геометричне моделювання». Автори: З.М. Степанишин, З.Л. Богдан, Л.А. Дейдиш. Навчальні програми з позашкільної освіти науково-технічного напряму / за ред. Г. А. Шкури, Т. В. Биковського. – лист МОН від  07.10.2019 № 1/11-8872.

5. Навчальна програма «Орігамі». Автори: І.Ю. Хисна. Схвалено науково-методичною радою КЗВО «ДАНО», Дніпропетровської обласної ради протокол від 28.11.2019 № 4

6. Навчальна програма «Технічний дизайн». Автори: А. В. Єфіменко, Т.О. Вихренко, Л.О. Пасхалова. Навчальні програми з позашкільної освіти науково-технічного напряму / за ред. Г. А. Шкури, Т. В. Биковського. – лист МОН від  від 07.10.2019 № 1/11-8872.

7. Навчальна програма «Паперопластика». Автори: М. Г. Яременко, О. М. Сухаревська,  Л. Г. Печерських, Л. А. Осадчук,  В. Г. Корнієнко, Л. О. Пасхалова . Навчальні програми з позашкільної освіти науково-технічного напряму / за ред. Г. А. Шкури, Т. В. Биковського. – лист МОН від  від 07.10.2019 № 1/11-8872.

8. Навчальна програма «Виготовлення сувенірів». Упорядник: Т.М. Вигівська. Схвалено науково-методичною радою КЗВО «ДАНО», Дніпропетровської обласної ради протокол від 28.11.2019 № 4

9. Навчальна програма «Початкового технічного моделювання». Автори: С. О. Лихота, З. М. Степанишин; З. Л. Богдан, О. Г. Козирод. Навчальні програми з позашкільної освіти науково-технічного напряму / за ред. Г. А. Шкури, Т. В. Биковського. – лист МОН від д 07.10.2019 № 1/11-8872.

10. Навчальна програма «Загальна електроніка». Упорядник: В.П. Лебедєв. Схвалено науково-методичною радою КЗВО «ДАНО», Дніпропетровської обласної ради протокол від 28.11.2019 № 4

11. Навчальна програма «Юні винахідники». Автори: О.П. Липецький, Л. Е. Сук. Навчальні програми з позашкільної освіти науково-технічного напряму / за ред. Г. А. Шкури, Т. В. Биковського. – лист МОН від д 07.10.2019 № 1/11-8872.

12. Навчальна програма «Юний фотограф». Автор: Н.Л. Долганова. Схвалено науково-методичною радою КЗВО «ДАНО», Дніпропетровської обласної ради протокол від 28.11.2019 № 4

13. Навчальна програма «Основи комп'ютерних технологій». Автор: Т. В. Биковський.  Навчальні програми з позашкільної освіти науково-технічного напряму / за ред. Г. А. Шкури, Т. В. Биковського. – лист МОН від  від 07.10.2019 № 1/11-8872.

14. Навчальна програма «Радіоелектронне конструювання». Автори: Г.С. Калита, В.О. Стеценко, Л. Е. Сук.  Навчальні програми з позашкільної освіти науково-технічного напряму / за ред. Г. А. Шкури, Т. В. Биковського. – лист МОН від  від 07.10.2019 № 1/11-8872.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.